Hledáme kolegu do týmu na pozici STAVBYVEDOUCÍ

11. 1. 2021

Přijmeme stavbyvedoucího

Brněnská stavební a developerská společnost BRP Group s.r.o. hledá do svého týmu kolegu na pozici STAVEBNÍ DOZOR (stavbyvedoucí).

Požadované znalosti a dovednosti:

·       Praxe v oboru stavebnictví 3 roky

·       Organizační schopnosti a zkušenosti s vedením kolektivu

·       Spolehlivost a zodpovědnost

·       Řidičský průkaz sk.B (výhodou vlastní automobil)

·       Znalost práce na PC (MS Office, AUTOCAD výhodou)

Pracovní náplň :

  • Stanovovat koncepce technických řešení výstavby
  • Zajišťovat plynulost výstavby
  • Zajišťovat podmínky pro kontrolní prohlídky stavby
  • Spolupracovat s externími subjekty (technický dozor investora, autorský dozor projektanta, koordinátor bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, správci sítí, místní úřady, obyvatelé, kontrolní orgány apod.)
  • Koordinovat navazující oblasti činnosti firem
  • Zajišťovat stanovené technické a ekonomické parametry
  • Řídit a usměrňovat technologické a pracovní postupy výstavby
  • Koordinovat kapacity výstavby objektů a technologických částí
  • Controlling a vedení příslušné dokumentace

Zajímá vás pracovní nabídka?

Zašlete svůj strukturovaný CV na emailovou adresu : info@brpgroup.cz

Informace o pozici:

·       Místo pracoviště : Brno

·       Typ pracovního úvazku : práce na plný úvazek

·       Typ smluvního vztahu : pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

·       Doba pracovního poměru : na dobu neurčitou

·       Mzda : 40 tisíc

·       Benefity : služební automobil, dovolená 5 týdnů

·       Požadované vzdělání : středoškolské s maturitou nebo vyučení v oboru

·       Jazyk : anglický jazyk výhodou

Zadavatel:

BRP Group s.r.o.

Šmejkalova 1525/86

616 00 Brno-Žabovřesky

e-mail: info@brpgroup.cz

Telefon: 731 169 999